english  
 
 
Bülten 01/2013
www.metsan.com.tr
 
 
Nes Sigorta Ergo Acentesi Oldu

2008 yılında Metsan Group bünyesinde Anadolu Sigorta acenteliği olarak faaliyetine başlayan Nes Sigorta, yoluna Ergo Sigorta acentesi olarak devam etme kararı aldı.

“Müşteri memnuniyeti”ne verdiği önemle, her zaman daha kaliteli, daha hızlı, daha uygun fiyatla hizmet sunabilme yarışında olan Nes Sigorta, Ergo Sigorta acenteliği hizmetlerine 02.01.2013 tarihinde başladı.

 
 
Dünya Bankası Lojistik Indeksinde Neden Yükseldik?
Dünya bankası Lojistik performans indeksi geçen günlerde açıklandı. 2010 yılında 39 sırada olan ülkemiz 2011 endeksinde 12 sıra yükselerek 155 ülke arasında 27. sıraya yükselmiş bulunmaktadır.
devam
 
 
Metsan Group 22. Yaşını Mor Meyhane'de Kutladı

Gümrük Müşavirliği, Sigorta Acenteliği, Uluslararası Lojistik ve Serbest Depolama hizmetleriyle sektörün öncü firmalarından olan Metsan Group, 22. yaşını yılbaşı yemeğiyle birlikte Mor Meyhane’de kutladı. Gecede Metsan Group Genel Müdürü Müjgan Tahmaz, sektörün lider firmalarından biri olduklarını ve bunu tam 22 yıldır, her yıl bir önceki yıla oranla, daha çok büyüyerek başardıklarını ifade etti. 2012 yılı verilerine göre %15 ilerleme kaydettiklerini belirten Tahmaz, emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti. Aynı zamanda yılbaşı kutlaması da yapan Metsan Group çalışanları birlikte güzel bir gece geçirdi.

22 yıldır minimum maliyetle, lojistik hizmetleri sunan ve bu hizmetlerini 2012 yılında ISO 9001 Kalite Belgesi ve “ISO 22000”  ile belgelendiren Metsan Group, müşterilerinin önemli bir çözüm ortağı olmayı misyon ediniyor.

 
 
  Muharrem Yılmaz, TÜSİAD'ın yeni başkanı oldu  
  E-devlette yeni dönem
  Özelleştirme rekora koşacak
  İthalatta Haksız Rekabetin Önlenmesine İlişkin Tebliğ
  İthalatta Gözetim ve Korunma Önlemlerine İlişkin Tebliğler
  İthalatta Gözetim Uygulanmasına İlişkin Tebliğler  
 
 
 
   
    Diğer bültenlerimiz için tıklayınız.